Skocz do zawartości
Paweł

[E28] Opalgruen Metalic 518 '83

Polecane posty

Pogoda ladna to i czas bylo zalozyc jakies kolo z letnia opona. A ze Gotti poszly do zyda, narazie tak troche przypadkowo wpadly fejki LMy. Kolorystycznie nawet fajnie sie to zgralo. Mega spasow nie ma, ale narazie musi byc :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

• Like 1

Przynajmniej jedyn, który nie martwi się o lakier i polerkę xD Widać, ze ruda po zimie przejęła władzę :) Fajnie się to w całości prezentuję 

Edytowano przez Angelika
  • Like 1

Jeszcze to nie jest to o co mi chodzi. Ale z tymi felgami nawet nawet daje rade :)

A co do "lakieru": Uwierzcie mi ze wbrew pozorom, czy to lakier, folia, goly metal czy ruda, choroba dziala tak samo :P 

• Like 2

Rudej nigdy nie mialo byc. Niestety tak wyszlo... Glownie przez nieslownych ludzi. Ja zaczela wychodzic powierzchowna ruda, mialem ja brac na wsrsztat i ogarnac od razu. Ale za kazdym razem jak juz sie umowilem nagle warsztat byl zajety. I tak wyszlo ze cala zardzewiala :P

Jak dobrze pojdzie do jeszcze w tym miesiacu bedzie radykalna zmiana!

• Like 2

O 4/18/2017 at 09:26, Mikael napisał:

a co to za zmiany? :)

kolo siadlo ;)

Poczakaj to zobaczysz :D Juz niedlugo.

Kolo nawet dalo rade. Zostalo odziedziczone po sprzedaniu jednego z aut, wiec szkoda bylo nie wykorzystac, tym bardziej ze to opon pol-sezonowy. 

Przyszedl czas na kolejna metamorfoze :D Po raz ostatni przedstawiam auto na pelnej rudej. Tutaj wersja deszczowa.

IMG_2817.jpg

A tutaj na sucho:

IMG_2819.jpg

Ten majowkowy weekend okazal sie dosc ciezki. W koncu szlifierka katowa posza w ruch. Troszke sie zaszlo, bo az jakies 17 godzin z demontazem, slifowaniem, oklejaniem i pryskaniem bezbarwnym lakierem wlacznie. Nie jest to jeszcze do konca satysfakcjonujacy efekt, wiec mozecie sie spodziewac ze auto niedlugo znowu troszke sie zmieni. Juz 8 raz w przeciagu 2.5 roku :D 

IMG_2820.jpg

IMG_2823.jpg

IMG_2833.jpg

IMG_2840.jpg

IMG_2841.jpg

• Like 5

Weekendowy wypad na garaz.

IMG_2893.jpg

I zaczelo sie rozbieranie silnikow. Okazalo sie ze M10B20 mial nadwymiarowe tloki +0.5 mm, wiec jeden z blokow B18, ktory bedzie wykorzystany trzeba bedzie lekko powiekszyc :D Glowic jak narazie nie ruszalem, musze rozebrac reszte silnikow i zobaczyc po numrach ktora bedzie uzywana. 

IMG_2904.jpg

IMG_2903.jpg

IMG_2898.jpg

• Like 1

Dzisiaj pracowity dzien. Wlecialy dwa male gadzety i tutaj. Roll bar jeszcze nie do konca przykrecony. Ale gasnicza juz tak :D

IMG_3078.jpg

IMG_3070.jpg

• Like 2

Udalo sie ostatnio dorwac halogeny na przod. Wlecialy na szybko. Calkiem fajnie to wyszlo.

IMG_7002.jpg

I wrocilem spowrotem do swoich kol. Fajnie bylo na RSach, ale to nie dla mnie :P 

IMG_7021.jpg

• Like 1

Gruz poszedl troche na emeryturke, odd pojawila sie E30. Tam byl konkretny plan, a ze gruz caly czas jezdzi, to drobnica poszla w odstawke. Ale czasami dla urozmaicenia tez cos porobilem.

IMG_7818.jpg

W koncu zabralem sie za regulacje luzow na zaworach. Przy okazji sciagania dekla, troche przejechalem go szczorka, a ze nie pasowal taki lsniacy do reszty, to pomalowalem tez patelnie. Od razu jakos tak schludniej. Chociaz pozadek pod maska przy M10 to pojecie wzgledne.

IMG_8407.jpg

IMG_8416.jpg

Wymienilem tez pompre wspomagania. Po miesiacu jazdy E30, wracajac do E28 zdalem sobie sprawe jak tutaj ciezko chodzi kierownica. Po wymienia, poprawa zdecydowana!

IMG_8421.jpg

Najlepszym modem jaki zrobilem od dawna bylo przespawanie stelazu siedzenia kierowcy. Juz dawno mialem to zrobic. Efektem bylo obnizenie siedzenia o 5 cm w dol. A to jest naprawde duzo! Powiem inaczej, na najnizszym jest dla mnie za nisko, a ja lubie nisko siedziec :P 

IMG_8423.jpg

IMG_8426.jpg

IMG_8430.jpg

Tak po za tym. Gruzik dostal nowe kolo. Zardzewialy 15 na zimowkach. Hoh, na takich kolach kupilem E46. Pod kolpakiem z Peugota nie bylo widac rudej. Nie powiem, mialem male aha, sciagajac. Ale ogolnie calkiem fajnie to pasuje jak na takie beznadziejne kolo. Nie powiem, dystanse zrobily tu duzo roboty.

IMG_8507.jpg

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się