Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
K3KRiS

[E9] BMW 3.0 CS coupe 1972 by KRiS

Polecane posty

Witam,

Nadszedł czas żeby się oficjalnie pochwalić świeżym zakupem... :D

Samochód został sprowadzony z Holandii 7 lat temu i od tej pory ktoś go reanimował... jest bardzo dużo zrobione ale tez trochę zostało do zrobienia!

Ogólnie nie by w złym stanie blacharskim (co rzadko spotykane w tych latach), poprzedni właściciel zrobił blacharkę i nowy lakier z palety CSL, kupił ori felgi z CSL, obszył na nowo cały środek specjalnie zamawianą skorą wyglądającą jak z epoki...

VIN: 2230840 - kto rozkoduje? 

IMG_1116.JPG

IMG_1117.JPG

IMG_1119.JPG

IMG_1121.JPG

IMG_1123.JPG

IMG_1125.JPG

IMG_1127.JPG

IMG_1128.JPG

IMG_1131.JPG

• Like 3

Będę chciał kontynuować wizje poprzedniego właściciela i zrobić z niej prototyp CSLa!!!

Już zacząłem lubić ten kolor;)

bmw-30-csl-maj-seda.jpg

Edytowano przez K3KRiS
  • Like 2

Bedzie moc! :D A co do vin-u to takich starych betak nie rozkodujesz, poniewaz do jakos polowy '70 nie bylo rejestru. Wiec na krotkim VIN-ie nic nie zdzialasz. Czesto jest tak ze twoje 7 znakow bylo uzytych w nowszych nr VIN. Tak jak w tym przypadku E30 318 z 1987 :P 

Ale mozesz sobie sprawdzic czy numer silnika zgadza sie z karoseria, to bedziesz mniej wiecej wiedzial czy ori.

Poszytaj sobie:  http://www.cs-zone.com/E9 CHASSISNUMMERS.htm 
Znajdziesz ze auta o numerach VIN od 223 0001 do 223 2807 to BMW E9 3.0 CSA wyprodukowane do konca 1972 roku – wiec raczej sie zgadza.

• Like 1

Grubo ! B| jak dla mnie to wygląda to na dłuższy projekt ale efekt mogą być imponujące :D

gratulacje wymarzonego auta wreszcie! :) 

• Like 1

Na pewno trochę czasu zejdzie ale już się coś dzieje! Auto pojechało dziś na konserwację... do końca tygodnia będzie skończone i myślę że w przyszłym tygodniu przyjedzie do Oslo! 

Zna ktoś kogoś kto restauruje drewniane elementy w Polsce?

Jest wymalowana (jak widać), zrobiona od nowa cała konserwacja (dobrze że zdecydowałem się to zrobić bo pod stara konserwacja było kilka mniejszych i większych dziur... jest teraz w trakcie łatania😛) a do Norge przyjedzie pod koniec miesiąca albo początkiem kwietnia i składanie... to będzie dla mnie duże wyzwanie bo nie mam w tym doświadczenia ale pomoc będzie 😊 damy radę!!!

• Like 2

Ta, kup, auto panie! Po remoncie, mucha nie siada :/ No ale na szczescie bez tragedii u ciebie :D Jestem pewny ze ogarniesz bryczke jak nalezy!

Tak właśnie robią na odpierdol... żeby było ładnie do sprzedaży... znajomy taty to ogarnia teraz i mówił że będzie OK!

• Like 1

Ja jeszcze w Polsce. Wracam w sobote. Może będę w garażu coś działał w sobotę lub niedzielę?! Moje dywaniki chyba dojechały...

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować