Skocz do zawartości

Polecane posty

7 godzin temu, Mario napisał:

Witam wszystkich klubowiczów !

Od zawsze byłem fanem BMW

Już niedługo zaprezentuję moją E28

Pozdrawiam wszytkich

O I bedzie kolejny klasyk :)

witamy :)

Witam wszystkich klubowiczow :)  :) :)  oraz wielkie dzieki dla  Marcin Holda  za zaproszenie. Troche czasu to zajelo ale w koncu udalo sie zarejestrowac i od dzis jestem tu razem z wami. Milo i dumnie bedzie tworzyc z Wami ten klub :):):)    POZDRAWIAM 

• Like 1

Powitać wszystkich... Choć może nie jestem zagorzałym fanem BMW to uwielbiam motoryzację pod każdą postacią (byle nie pochodziła z Francji)

Osobiście pomykam Mercedesem E55 AMG w wersji USA sprowadzonym w zeszłym już roku z Palm Beach na Florydzie...

Przy okazji zapraszam wszystkich na nieco inne forum motoryzacyjne dla Polaków 4hjul.pl

Witamy :)
no to trzeba się będzie zalogować w ilości siła ;)
Jak możesz to udostępnij nas u siebie na pewno znajdą się jacyś fani i właściciele BMW

Pozdrawiamy BPC :)

Cześć Hubert, możemy być zaprzyjaźnionym forum ale BMW to BMW. Wiem że jesteś wielkim zapaleńcem MB, może spróbuj stwożyć MB polisch club Norge?

Nie no ja starałem się nigdy nie gloryfikować żadnej marki... Akurat MB mi przypasił i poszedłem w tym kierunku... A to nasze forum jest forum ogólnym dla wszystkich... Nawet trabant jeden jest :D

Zresztą  chyba nawet u nas jesteś...

Forum zaprzyjaźnione ?? Czemu nie ;)

Niestety jakoś wiele zaoferować się nie da... W końcu to tylko forum... Faktem jest że odwiedzin mamy sporo... Ale myślę że szczegóły to musiałbym z adminem obgadać nie zaśmiecając wątku...

Co do BMW - pełen szacun - szczególnie starsze modele... Nie kojarzę dokładnie oznaczeń ale E30 + piąteczka z przełomu wieku (chyba E36) do tego E32 i E34 bardzo mi się podobały, podobają i jak już będę obrzydliwie bogaty to są to tak zwane auta "must have in my collection"

• Like 1

Siemanko :) Tak przypadkiem wyczaiłem forum no i grzechem było sie nie zarejestrowac :) Na codzien nie poruszam sie BMW lecz buduje e46 do driftu na norweskie tory :) Pozdrawiam

• Like 4

23 minut temu, Tomi0403 napisał:

Siemanko :) Tak przypadkiem wyczaiłem forum no i grzechem było sie nie zarejestrowac :) Na codzien nie poruszam sie BMW lecz buduje e46 do driftu na norweskie tory :) Pozdrawiam

Witamy, z chęcią zobaczymy co tam ciekawego masz zaplanowane do tej e46, pochwal się co tam ciekawego przygotowales :D też miałem w planach e46 na tor i już nawet prawie kupiłem ale trafiły się e24 xDxDxD

• Like 1

Witam wszystkich ! Nazywam sie Zdzislaw  Kasprzyk (Zdzis , Zdziszek, Dzidek, Dzinio) Urodzilem sie kolo Rzeszpwa jestem z Gdanska . Obecnie mieszkam w polowie drogi z Dramenn do Svelvik . Pozdrawiam

Edytowano przez Dzidek
  • Like 1

Witam.

Grzesiek, 25. Mieszkam w Hardanger og 15 lat. Kilka bmw juz za mna. (2001 E46 320ci 2.2l, 2005 e46 330cd, 2008 e81 118d, 2008 e82 120d pelny performance pakiet, 2013 f30 320xda no i auto ktorym teraz jezdze 2009 e92 335i). Topic i dziecia puzniej dojda.

No i oczywiscie przepraszam za moj kiepski polski:)

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się