Skocz do zawartości
Paweł

[E30] 318is Zinnoberrot 1989

Polecane posty

Zacnie, ale będą zaglądać i szukać jak to jest zrobione :D

jeszcze takiego zestawu nie widziałem 

Dwa rozmiary felg prawdziwy supercar będzie :)

E tam nie bylo :P W Motorsporcie powszechnie spotykane bylo i jest. A nie jest tajemnica ze lubie czerpac z tego inspiracje. Cos tez mi swita po glowie ze w E34 M5 tez byla opcja dwoch rozmiarow felg. Teraz w nowych tez tak robia.

Ale fakt, jesli chodzi o TRX, to tego jeszcze nie bylo. Cos tam ktos, kiedys, gdzies probowal ogarnac je na normalna opone, ale nie wiem. W tamik zestawieniu raczej beda jedyne w swoim rodzaju :D 

Dnia 29.11.2018 o 10:54, Paweł napisał:

E tam nie bylo :P W Motorsporcie powszechnie spotykane bylo i jest. A nie jest tajemnica ze lubie czerpac z tego inspiracje. Cos tez mi swita po glowie ze w E34 M5 tez byla opcja dwoch rozmiarow felg. Teraz w nowych tez tak robia.

Ale fakt, jesli chodzi o TRX, to tego jeszcze nie bylo. Cos tam ktos, kiedys, gdzies probowal ogarnac je na normalna opone, ale nie wiem. W tamik zestawieniu raczej beda jedyne w swoim rodzaju :D 

W m5 e34 z tego co wiem to były tylko różne szerokości i 2 modele felg throwing stars 17 I m parallel 18 czy coś.mi umknęło?  

Dnia 12/2/2018 o 15:11, Smiley napisał:

W m5 e34 z tego co wiem to były tylko różne szerokości i 2 modele felg throwing stars 17 I m parallel 18 czy coś.mi umknęło?  

Moze nie umknelo, tylko mi sie cos pomieszalo. Kiedys jakis luzny temat po glebszych mialem z kolega. Reki nie dam uciac, hehe.

I do czerwonej tez trafil sie maly rarytasik. Aczkolwiek nie sa to dokladnie takie jak chcialem, ale narazie tez beda.

IMG-3346.jpg

2 godziny temu, Smiley napisał:

Ty i te New Old Stock-i :D gdzie Ty to wszystko wynajdujesz :) niezle zobaczymy jak to bedzie wygladac na aucie :D

Sam sie zaczami zastanawiam. Ale glowie to ogolnodostepne portale. Nic szczegolnego. Czas to glowny faktor. Poprostu czasami cos sie pojawia to biore.

• Like 1

12 godzin temu, Bobis napisał:

Piękna, pogratulować się należy 

Dzieki! :) Az taka piekna to nie jest. Wpadnij w niedziele, to pomacasz

Chwile nic tutaj sie nie dzialo, z racji iz sajgon sie zrobil troszke, wiec nie bylo czasu nic wrzucac.
Ogolnie plan byl na pelna regeneracje zawieszenia z 325i – niestety szlo pod gorke i jeszcze nie skonczone. Tak wiec jak samemu nie zrobisz, to dobrze nie bedzie.
Tutaj niby wszystko gotowe, ale jednak nie do konca.

IMG-2314.jpg

Tak wiec aby auto bylo sprawne na wyprawe, decyzja ze jezdziemy na tym co jest. Na szybko zakupilem troche drobnicy i jazda z wymiana.

IMG-2929.jpg

• Like 2

25 minut temu, Smiley napisał:

No szykuj się szykuj bo to już nie długo a później jeszcze rudskogen :D

Nie ma opcji. Nawet jak bym chcial to to auto nie pojezdzi w tym roku na Meet... Nie zregeneruje zaciskow, zloze, zamontuje tylnej belki i zrobie zbierznosc w dwa dni po powrocie z tripa – jeszcze ma zlot trzeba sie spakowac przeciez ze wszystkim. Tak to jest jak ci zalezy.

Never ending story. Jeszcze kilka gratow przybylo. Ale na szczescie nie wszystko do montowania na teraz. Dopiero po wakacjach, jak juz bede mial kompletne zawieszenie na tyl.

IMG_2945.jpg

IMG_2954.jpg

Seson sie zaczal, wiec malo czasu bylo wrzucac co sie dzieje z samochodem. Ogolnie z przygotowan do wyprawy to wpadlo jeszcze wygluszenie podlogi. Musze powiedziec, ze mega roznica. Teraz musze wyguszyc bagaznik, bo nagle zaczelem go slyszec.

IMG-3183.jpg

IMG-3184.jpg

IMG-3188.jpg

Na szybko wpadly tez dystanse. I w koncu przednie felgi z tylu zawitaly na przodzie i na odwrot :P 

IMG-3147.jpg

IMG-3148.jpg

IMG-3149.jpg

IMG-3150.jpg

IMG-3151.jpg

Nie zabraklo tez januszowego odswiezenia lakieru! 

IMG-3155.jpg

• Like 1

Przed wyjazdem na wakacje postanowilem odswiezyc zderzaczki i listwy, poniewaz niektore jakis dziwnie inaczej odbijaly swiatlo. Tak wiec wszystko na czarno. Od razu w ruch poszly tez progi od Touringa, ktore zalezaly dosc dlugo na garazu.

IMG_2936.jpg

Moim zdaniem zrobilo mega robote. Dodatkowo wlecialy czarne paski. Szkoda tylko ze te drzwi sa takie straszne...

IMG_3923.jpg

Po naszych wakacjach endura przez pol zachodniej europy i wyspy przyszedl czas na zmiane zawieszenia z tylu. W koncu!!! Zaczelem dopiero rozbierac stara zawieszke.
Mialo byc gotowe na poczatku roku, ale co zrobisz... Niestety nie na wszystkich mozna polegac. Przez co kuleje moj projekt. E30 miala jezdzic po torze itp i prawie nie pojechala na wakacje, ale udalo sie!

IMG_3708.jpg

IMG_4046.jpg

IMG_4051.jpg

• Like 1

Akcja z tylnym zawieszeniem juz prawie dobiega konca. Zestaw wjechal najpierw bez tylnych hebli, poniewaz z tym bylo duzo zabawy. Niestety, nie mozna polegac na ludziach w tym swiecie. 

IMG-4071.jpg

IMG-4084.jpg

IMG-4085.jpg

Po dlugich walkach udalo sie ogarnac hamulce na tyl. Wjechaly zaciski ze srednica tloczka 35 mm (wychodzilo w jakis Turingach i w Cabrio chyba tez) Standard w E30 to 33mm na tyle, jak dobrze pamietam. Wiec troszke lepiej.

IMG-4393.jpg

• Like 3

Dnia 11/24/2019 o 21:08, Smiley napisał:

bajka! szkoda ze tego w tym roku nie mogłeś przetestować 9_9

Dokladnie. Ale co zrobisz jak nic nie zrobisz...
Troche slabo nie powiem, bo zlozylem i od razu zimowanie :/ Nawet nie bylo jak przytestowac porzadnie jak to teraz hamuje.

1 godzinę temu, K3KRiS napisał:

Na lód ją bierz😂😂😂 przetestujesz 🙈

Czemu nie, wzialbym. Ale to nie bedzie takiej mega zabawy, bo za bardzo trzeba bedzie uwazac na wariatow :P

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się