Skocz do zawartości
redy

[e61] PDC oryginalne retrofit

Polecane posty

Czołem Grupowicze !!!

Na wstępie jak to zazwyczaj bywa witam wszystkich i mam nadzieję, że uda nam się stworzyć razem coś więcej niż tylko forum na którym będzie się sprzedawało usługi ;-)

Wracając do tematu, chciałem dozbroić kombiaka w pdc bo producent zapomniał załadować ;-)

Tak to zakupiłem (chyba wszystkie) części aby to uczynić:

- wiązka zderzaka przedniego wraz z czujnikami, mocowaniami i uszczelkami

- wiązka zderzaka tylnego wraz z czujnikami, mocowaniami i uszczelkami

- włącznik na konsolę środkową (zamiast otwieranie klapy/grzanie tyłka)

- moduł pdc dedykowany do mojego modelu (przód/tył)

i teraz sprawa ma się następująco:

1. czy robił ktoś już taką dokładkę ?

2. gdzie szukać instalacji wewnętrznej, która biegnie od modułu do przedniej i tylnej wiązki PDC ?

3. ewentualnie gdzie szukać samych wtyczek pod które podpina się wiązki w zderzakach? (wtyczki przy module posiadam z odciętymi kabelkami)

4. gdzie szukać przewodów w odpowiednich kolorach, bo nie ukrywam, że jak zacznę tę wiązkę sam tworzyć to chcę żeby było jak z fabryki?

5. pytanie z innej beczki czy ktoś mógłby mi zaktualizować soft silnika po usunięciu z VO ograniczenia mocy?

pozdrawiam

Marek

ps. pacjent to moje własne E61 2007 LCI 2.0DAT

Edytowano przez redy

Witamy ;)
 z doświadczeń wyniesionych z polskich jak i zagranicznych for, klubów jak i przeróżnych zlotach myślę że będzie grubo ;)

Marek zacznij od galerii i opisu auta, zobaczymy i postaramy się doradzić :)  

Tragedii nie będzie :-) Mam wszystkie schematy połączeń więc niespodzianek nie powinno być, najgorzej te wtyczki zorganizować bo jedna w serwisie to więcej niż koszt całej używanej wiązki z allegro. Tyle że zakup gotowej wiązki trzeba by zorganizować od osoby (mechanika najlepiej), która ma o tym pojęcie i widziała to na oczy chodź raz.

pozdro

Marek

Edytowano przez redy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się