Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
K3KRiS

[E30] S38 by KRiS

Polecane posty

Miałem już nic nie kupować ale... znów wszystko przez Pawła 😜 normalnie zbankrutuje przez niego😂 

Następny złom pod garażem ale z s38 pod maską. Szukam budy najlepiej z klatką i powstanie jakiś firmowy driftowóz! Ale nie pali się z tym... silnik trochę kuleje i najpierw trzeba ogarnąć i spróbować tym się pokręcić... 

20190202_095144.jpg

20190202_095129.jpg

20190202_143838.jpg

received_1008698295998284.jpeg

received_2124078257658768.jpeg

a miałem pytać po obejrzeniu filmu z niespodzianki urodzinowej kogo to zabawka :)

zapewne okazja sie trafiłaxD:D

cena byla dobra to czemu nie brac a tutaj jak i w kazdej emce profilaktycznie paneweczki :D

Pomału wszystko się zrobi... zastanawiam się nad wysłaniem tego trupa do Polski... mam możliwość kupić bude z klatka za dobre pieniądze tylko stała kilka lat wypiaskowana i nie wymalowana i jest na całości nalot rdzy, pchać się w coś takiego czy nie? Jest zdrowa bez dziur, proszkowo wymalowane zawieszenie z konwersja od e36... co myślicie?

• Like 1

Jeżeli weszła rdzą pomiędzy blachy na zgrzewy to bez kąpieli w kwasie lub rozwiecania spawow i czysczenia to się rdzy nie pozbędziesz ale z drugiej stroja jak kupisz pseudo zdrowa budę to też nigdy nie wiesz. Więc kwestia jak bardzo postepujaca ta rdza i jak głęboko 9_9 dziwne że jak była oczyszczona to nie została od razu zabezpieczona bo rdzą na golej blasze szybko łapie O.o

• Like 1

No niestety klient zaczął robić i nie skończył bo miał jakiś wypadek i projekt został odłożony na bok... oglądane ja z moim blacharzem i zobaczymy co powie?! 

• Like 1

Coś się dzieje... 2 tygodnie temu kupiłem w miarę zdrowego dawce ciała dla mojego serca s38😜

Może nie wygląda dobrze ale zdrowa podłoga, kielichy i cała konstrukcja samochodu oraz jakieś zaczątki klatki które i tak bedzie przerabiane... plany są takie że  wpadną rury na przód i może tył, body m3 (Ale jeszcze nie wiem które?! co myślicie o tym najszerszym?) ogólnie samochód zabawka na lód i na asfalt! 

Silnik kuleje i myślę co wysłać do Polski do regeneracji... chce tak zrobić samochód żebym wkońcu coś pojeździł bo jak wiecie mam pecha do tych moich gruzów (zwłaszcza na lodzie) w tym będzie pancerna aluminiowa chłodnica 😜 hehe tak na wszelki wypadek 😂😅

Myślę że niebawem coś więcej będzie się tutaj działo...

20190613_202236.jpg

20190613_210612.jpg

20190625_142654.jpg

• Like 1

Dzialaj, dzialaj! Wrzucaj tam rudy, lekkie body i bedzie. Mi osobiscie nie podobaja sie szerosie body M3 – auto totalnie traci swoj urok, swietne linie i wyglada jak pokraka.
Gdzie planujesz wysylac silnik? Masz juz kogos?

• Like 1

Co do body to jeszcze nie zdecydowałem... Ale chyba zostanę przy normalnym m3 albo może tym ciut szerszym?! O silniku gadałem wstępnie z Dawcą... Ale czekam na jego odpowiedź... może że ktoś zna i poleci kogoś innego?

Pierwsza już rozebrana i w sumie buda na złomie😜 (jak by ktoś coś potrzebował do e30 to pisać, trochę różnych części zostało)

Silnik na lawecie... za niedługo ruszy do Polski na kompleksową naprawę😊

20190826_160147.jpg

• Like 1

Silnik w Polsce a z Polski w zamian przyjechała klatka która już wstępnie siedzi w drugiej, zdrowszej budzie...

received_2436666436429842.jpeg

received_606994486493626.jpeg

received_2561650150539685.jpeg

Dziś też body od Mikinki przyjechało... nie mam tylko drzwi ale dojadą następnym razem... będzie gruby driftowóz 😁😎

20190916_111928.jpg

20190916_111954.jpg

18 minut temu, Paweł napisał:

No powiem ci ze lecisz na grubo! :D Robi sie niezly temat z gruza

Z dwóch gruzów🤪 hehe

Myślę że lipy nie będzie... zobaczymy jak długo to potrwa... na dniach slink będzie u Dawcy... samochód po mały się składa... dużo części już zamówione... teraz szukam odpowiedniego koła w 17" może ktoś coś ma? parapet obowiązkowy bo chce je zrobić w tym samym stylu co do pickupa... taka wizytówka firmy🤪😁

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować