Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Smiley

17-maja grill u Smiley'a 2019

Polecane posty

Witam wszystkich! :-D

Tradycje trzeba kontynuować więc w tym roku znowu zapraszam na grilla z okazji 17. maja! 

W tym roku wyjątkowo z powodu imprezy której jesteśmy współorganizatorami, Grill odbędzie się nie w slemmestad a już na torze w gardemoen! B|B|

Propozycja bardzo fajna ponieważ Ci z was którzy będą jeździć po torze będą mogli przetestować swoje autka już dzień wcześniej a Ci którzy na wystawę będą mogli zająć sobie miejscówki :D

W tym roku też wyjątkowo i specjalnie dla klubowiczów będzie można nocować na terenie Gardemoen raceway w namiotach albo w autach ewentualnie przyczepach aż do niedzieli :D 

Także integracja pełną parą xD

My będziemy na miejscu już pewnie przed południem ale sądzę że tradycyjnie możemy się umówić na 16 oczywiście jeżeli ktoś chce wcześniej to jak najbardziej zapraszamy :) 

W razie pytań piszcie i komentujcie :) 

Dnia 11.05.2016 o 23:05, Smiley napisał:

Witam,

Już nie długo mamy wielkie norweskie święto 17.maja jako ze my tez w tym kraju żyjemy, mieszkamy i pracujemy uznałem ze my tez powinniśmy świętować.

W związku z tym chcieliśmy zaprosić wszystkich klubowiczów z rodzinami na wspólnego grilla u mnie czyli Smiley'a :)

Wszyscy klubowicze są mile widziani, jednak potrzebuje wiedzieć ile aut będzie żebym mógł zrobić wystarczająco miejsca na placu ;) 

Zasady spotkania są proste, każdy weźmie ze sobą coś na grilla i coś do picia a my zapewnimy całą resztę :D 

Miejsce spotkania Slemmestad, myślę że tak o 16 możemy już zaczynać , dajcie znać kto ma zamiar być a ja wyślę na priv dokładny adres i nr telefonu do mnie :) 

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na pewno będzie wspaniała atmosfera z resztą jak zawsze z Wami maniakami!!! xD

2axgsqcw.jpg

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować