Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
K3KRiS

Car Audio do M3

Polecane posty

Dynamat extreme zawsze na topie z tym że cena też, kwestia jaki budżet bo jest dużo podobnych w niższych cenach, i tam gdzie jest miejsce to na tą mate wygluszajaca jeszcze dać ta specjalna gabke. Tu masz duży wybór i dobre ceny https://www.bitmat.pl

Najlepiej przesłuchać tutaj nie da się powiedzieć co jest najlepsze bo każdy słyszy inaczej xD jeżeli chodzi o głośniki to na prawdę warto przesłuchać i najlepiej porównywac przy takiej muzyce jakej bedziesz słuchać a i wazne zeby nagranie bylo dobrej jakości ;) ja Ci mogę pomóc od strony technicznej czyli parametry jeżeli Cię to interesuje :P:P:P:P:P:P:P

Myślę że najlepiej udać się do specjalistów w tej dziedzinie oni dobiorą Ci sprzęt do wnetrza chodzi o wielkość auta 
Ja osobiście polecam montaż w oryginalnych otworach plus jakaś fajna zabudowa w bagażniku wszystko podpięte pod ori radio plus procesor dzwięku itp
myślę ze musisz szykować tak około 20.000-30.000 ze wszystkim no może więcej
Napisz do firmy clear-sound.pl  ja tam robiłem na pweno zrobi wycene i dobierze sprzęt 

Do mojej E23 firma z którą współpracuje wyceniła  wygłoszenie całego samochodu od podstaw ,  dwa zestawy głośników w drzwi przód i tył, dwa głośniki basowe w zabudowie w bagażniku pod półką,  dwa wzmacniacze , oczywiście montaż wszystkiego i na koniec zamontowanie całego środka, deska , słupki , fotele, kanapy , koszt 21 000 zł.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować