Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rysek

[E12] 525 1979

Polecane posty

Witam! Przedstawiam nowy nabytek do odpicowania. Jak w temacie jest 525 na dwóch gaznikach,cała kompletna po za miejscowymi ubytkami podłogi 😉 Wiec cała blacharka do ogarnięcia . Plany? Hmmm najpierw blacharka reszta przyjdzie z czasem i 💰. Z ciekawostek : naglosnienie -kaseciak ze wzmacniaczem, orginalne kolo zapasowe z opona z W. Germany. 

image.jpg

image.jpg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

• Like 2

Oj dużo dużo pracy przy niej będzie 
Z ciekawości ile dałeś? bo może warto poszukać zdrowej budy i zrobić z dwóch jedną 

1 godzinę temu, Mikael napisał:

Oj dużo dużo pracy przy niej będzie 
Z ciekawości ile dałeś? bo może warto poszukać zdrowej budy i zrobić z dwóch jedną 

Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają 😉Nie jest tak złe z ta rdza,są tylko 2 dziury w bagażniku wielkości rury 100 . A to wszystko co jest czerwone to już wspawane nowe progi i nadkola.a tak poważnie to 10000 dałem. Ogólnie wszystko sprawne , silnik chodzi jak zegarek odpala bez żadnych problemów . Wyglada tak bo ja wybebeszylem zeby wszystko dokładnie sprawdzić gdyż było dużo wilgoci wiec i tak wszystko do prania.co najważniejsze  jest kompletna i nie zniszczona, a z reszta dam sobie radę .😍

• Like 4

Witam ponownie! Przyszedł czas zaprezentować moja bunie, wszystko jak do tej pory zrobiłem sam od spawania po lakier wiec nie mogłem spodziewać sie cudu aczkolwiek jak na pierwszy raz to jestem z siebie dumny. Została mi jeszcze porzadna polerka lecz ciężko znaleść porządny preparat tu w  Norge. Są małe niedociągnięcia ale muszę z tym narazie żyć ! Wnętrze zostaje narazie w oryginale a w przyszłości chce pojechać do PL i tam porobić wszystko na tip-top. Teraz najważniejsze to zrobić przegląd i wyregulować gaźnik bo trochę za bogata mieszanka jest  i regulacja zaworów bo klekoczą . 

IMG_2474.JPG

IMG_2515.JPG

IMG_2516.JPG

IMG_2518.JPG

• Like 5

Wow klasa ;) fajnie że takie rzeczy robisz sam wtedy wiesz co masz i co trzeba poprawić a jak wiadomo każdy się uczy i praktyka czyni mistrza :)

Sporo roboty miałeś, jak patrzę na te poprzednie zdjęcia to na prawdę jestem pof wrażeniem ;) uwielbiam takie projekty szkoda ze żadnych zdjęć z prac nie wrzuciłes, mam nadzieję że jeszcze się pojawią :P

• Like 1

Próbowałeś rozkodować vin?

Jezeli chodzi o porządne kosmetyki do skóry jak i polerki to tylko u nich http://car-spa.no/1/ut/Lakkrens-polering znają się na prawdę doradzą jak coś no i mają jedne z najlepszych produktów na rynku :) tak dla ciekawostki mogę powiedzieć że to są te same produkty co swisswax z tym że od producenta, więc taniej jak swisswax a ta sama jakość i efekt :D

• Like 1

To może od początku zacznę , niestety nie mam fotek z wyspawywania ale naprawdę było tego sporo

IMG_2428.JPG

IMG_2429.JPG

IMG_1112.JPG

IMG_2420.JPG

IMG_2446.JPG

IMG_2447.JPG

IMG_2448.JPG

IMG_2449.JPG

IMG_2450.JPG

IMG_2461.JPG

IMG_2458.JPG

Do perfekcji troszkę brakuje ale przynajmniej wiem ze blacharzem ani lakiernikiem nie bede😉Ale satysfakcja i mina żony ( nie wierzyła do końca )bezcenne

• Like 1

No ladnie! Po bagazniku widac ze troszje miales roboty ze spawaniem. Ale w rok czasu po pracy to powiem ci ze calkiem dobry wynik :) Jak z mechanika? Tez cos chyba wymieniles, skoro szykujesz sie na przeglad? Czym robiles chromy?

5 godzin temu, Smiley napisał:

Próbowałeś rozkodować vin?

Jezeli chodzi o porządne kosmetyki do skóry jak i polerki to tylko u nich http://car-spa.no/1/ut/Lakkrens-polering znają się na prawdę doradzą jak coś no i mają jedne z najlepszych produktów na rynku :) tak dla ciekawostki mogę powiedzieć że to są te same produkty co swisswax z tym że od producenta, więc taniej jak swisswax a ta sama jakość i efekt :D

Takiej staroci nie rozdokuje niestety... A co do produktow, to faktycznie polecam :)

• Like 2

Chromy są zeszlifowane i czarnym lakierem, ogólnie to robiłem ją jakieś 3 miechy ale 5 dni w tygodniu( chorobowe sie trafiło 😉)mechaniczne sprawy są w bdb stanie. Poprzedni właściciel wymienił wszystkie hamulce wiec tylko wyczyściłem wszystko, pompę wody dałem nowa, świece i został sie gaźnik do regulacji. Ogólnie jak na auto nie jeżdżone od 1996 r to jestem w szoku ze wszystko działa. Niestety włącznik awaryjnych jest uszkodzony a nie mogę znaleść tutaj , jest w PL za 300 zł i muszę go zamowic

Ok, rozumiem :) To fajnie ze udalo sie tak intensywnie z tym zadzialac!

Co do mechaniki. Tez mialem auto w technicznie dobrym stanie (werejestrowane 6 miesiecy po EU), ktore przestalo 14 lat. Po sezonie uzytkowania gumowe elementy i koncowki zaczely sie sypac. Czas niestety zrobil swoje.

Serio nie znalazles tanszego przycisku? Na https://koed.no/no-no/ lookales, oni maja uzywane rzeczy tez? ASO?

No wcale nie zdziwię sie jak jednak na przeglądzie do czegoś sie przyczepia. A co do włącznika to znalazłem na bmw store

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować